sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duhové děti u Tuláků

Napsala Jana ©oupalová dne 12.srpna 2011

Katka Katóba Palová, Duha Tuláci: V červnu byla v naší soví družině vyhlášena vskutku netradiční soutěž - o nejlepšího duhového kluka či nejlepší duhovou holku. Děti se rozdělily do tří vyrovnaných týmů, z nichž každý dostal za úkol připravit si nějaký originální duhový kostým. Nápady byly různé, čas strávený přípravou také.
Členové našeho oddílu a naši kamarádi pak měli možnost zúčastnit se hlasování na internetových stránkách www.tulaciol.cz a na naší nové facebookové stránce. Celou soutěž nakonec vyhrál Mrak a jeho tým.

Ani druhá družinka nezahálela. Asi dva týdny před soví soutěží proběhlo hlasování o nejpodařenější mumii, kterou vytvářely dvojice našich nejmenších z družiny Vyder.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist