sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha na CVVZ 2011 v Hradci Králové

Napsala Jana ©oupalová dne 30.listopadu 2011

Katka Katóba Palová, Duha Tuláci: Rok se s rokem sešel a my jsme se zase vydali na CVVZ (Celostátní vzájemná výměna zkušeností), tentokráte do Hradce Králové. Ta letošní byla v mnohém jiná, než ty předcházející. Hlavním rozdílem byla délka – letos se začínalo už ve středu a končilo v neděli.


èlenové, CVVZ, vzdìlávání, výmìna zku¹eností

Účastníků bylo celkem asi 550, z nich ale jen smutných 11 z Duhy (3 lektoři, 8 účastníků). Bylo tam také několik stánků, čajovna, herna, bufet a hlavně desítky super programů a vzájemných výměn zkušeností. Mezi ty nejzajímavější osobně řadím Symboliku pohádek, Sebeobranu Krav Maga, Jak komunikací ovlivňujeme chování dětí či Arteterapeutický workshop.

Příští rok bude CVVZ v Šumperku. Celou akci si vzal na starost oddíl T.O. Kamarádi. Pomáhat jim ale budou i jiné oddíly, např. Top a Tom ze Zábřehu. T.O. Kamarádi mají díky několikaletému pořádání RVVZ (Regionální vzájemná výměna zkušeností) bohaté zkušenosti, takže to určitě bude stát za to.

A rok 2013? CVVZ v Třebíči organizovaná Občanským sdružením Kadet.

Doufám, že do budoucna se řady „duhových cvvzkařů“ rozšíří, neboť každému z nás se poznatky získané na seminářích a workshopech mohou v práci s dětmi hodit.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist