sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Zámeček připravuje další vánoce pro děti z dětských domovů. Můžete přispět i vy.

Napsala Jana ©oupalová dne 15.prosince 2011

Některé děti z dětských domovů mají to štěstí, že jezdí na Vánoce ke svým příbuzným nebo známým. Někteří kluci a holky zůstávají v dětských domovech. Duhové vánoce jsou tradiční akci, kterou chystají dobrovolníci z Duhy Zámeček pro Správnou pětku, děti z pěti severomoravských dětských domovů.
Duha Zámeček pro Správnou pětku připravuje celoroční činnost plnou dobrodružství – bere je na hory, pod stan, na vodu… a řídí se heslem  "Opuštěným dětem dáváme místo dárků zážitky". Vánoce jsou výjimkou, radost z osobních dárků je jejich součástí a Duha Zámeček zajišťuje, aby během letošních svátků, které stráví s dětmi z dětských domovů společně na Myšinci (táborové základně Duhy) v Budišovicích, bylo pro každé z dětí připravené překvapení.

Na těchto stránkách naleznete informace kterým dětem a jakým způsobem můžete přispět dětem na dárky i vy http://www.mysinec.net/duhove-vanoce/. Děkujeme.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist