sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Zimní rodeo na Domašově

Napsala Jana ©oupalová dne 9.února 2012

Duha Klub Dlažka: První letošní Dlažka víkend (13.-15. 1. 2012)  byl tak trochu zvláštní složením účastníků. Sešlo se tu několik skupinek tradičních i nových účastníků, každý z jiného důvodu. Ale i tak se lyžaři – sjezdaři i běžkaři, hravé rodiny s malými dětmi i samostatní dospělí díky kouzlu Dlažky dali dohromady. A tak kytary hrály dlouho do noci, děti bobovaly i absolvovaly skvělý výlet, sjezdaři lyžovali na Karlově, běžkaři v okolí základny projeli nové stopy.
Velký úspěch měly dětské stolní hry. Hrát Želvičky a podobné hry hodiny, to se jen tak nevidí. A ten zápal! Stejně tak Aktivity i  Scrabble se hrály několikrát – ke spokojenosti všech hráčů. A tak tento víkend se doklouzal úspěšně až do neděle. Na závěr bylo šou s výjezdy aut, hlavně mého. Ještě teď děkuji všem dobrovolným tlačilům, že mne s Fabií dotlačili až na kopec!

Mussur


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist