sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Bazar knížek – Tamjdem do Unijazzu

Napsala Jana ©oupalová dne 13.února 2012

Ve středu 22. 2. 2012 od 18:30 pořádá Tamjdem v Čítárně Unijazzu v Praze 1 Bazar knížek.

Přijďte si vybrat nové či dávno ztracené skvosty do své knihovny a přineste, co už nejspíš číst nebudete. V cenových kategoriích od 10 do 70 korun pořídíte převážně beletrii, ale i všelicos s obrázky, klasiky formátu Geralda Durrella nebo E. A. Poa, poklady světové sci-fi i prapodivné příručky o chovu plazů.
Každou půlhodinu proběhne dražba těch nejpodivnějších nejkrásnějších a nejkultovnějších kousků. Celý výtěžek z prodeje bude směrován na rozvoj dobrovolnického projektu Tamjdem.

Něco navíc: Jako zákusek nebo hlavní chod si můžete dát mrkev v rohlíku od Hotkarot. Kreativním jedincům bude k dispozici plackovací stroj. Během aktivních aktivit se mimo jiné dozvíte co je to Tamjdem, kam se jezdí a proč je zábava být dobrovolníkem!

Více informací najdete zde: http://www.trochujinak.cz/tamjdem/bazar-knizek-unijazz-hosti-tamjdem/

Zajímá vás, jaké trochu jiné víkendy plánujeme v nejbližších měsících? Podívejte se tady: http://www.trochujinak.cz/tamjdem/terminy-aneb-kdy-tamjdem/

Těšíme se na viděnou!

Tým organizátorů Tamjdemu

tamjdem(at)duha.cz


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist