sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Křišťál Lutín na táboře

Napsala Jana ©oupalová dne 24.srpna 2012

Petr Hryzal Doseděl, Duha Křšťál: To byla jííízda! Česká republika, Anglie, Japonsko, Grónsko, Chile, Austrálie, Transylvánie, Egypt, Španělsko, Mongolsko a nakonec Itálie. Na našem čtrnáctidenním táboře jsme obkroužili celý svět - možná i několikrát.
V každé zemi jsme se zastavili, naučili se místním zvykům, ochutnali místní kuchyni, ale hlavním důvodem cestování byl podivný náramek, který jsme dostali od strážkyně mocného brnění. Postupně jsme indícii po indícii zjišťovali, do jak velkého problému jsme se dostali, všichni členové expedice však byli natolik stateční a odhodlaní, že si poradili se všemi problémy a dokonce i se skupinkou "zlounů", kteří chtěli náramek i s brněním získat kvůli moci, které toto spojení poskytuje.

Bylo to 14 dní plných nástrah, nebezpečí, ale také dobrodružství a zábavy. A tak jsme již po 17. zakončili naši celoroční činnost s dětmi nadupaným letním táborem, jehož zážitky jsou nepopsatelné.

Petr Hryzal Doseděl, Duha Křšťál

www.duha-kristal.cz


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist