sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Je čas naplánovat si víkendy na podzimní Tamjdem

Napsala Jana ©oupalová dne 28.srpna 2012

Markéta Votavová, Tamjdem: Už je na čase začít si plánovat víkendy na nadcházející podzim. A to byste měli začít jak vy, tak i my z Tamjdem týmu. Možná vám vrtá hlavou: „Proč?“ „Podzimní víkendy teď?“ Ano! Sezóna dobrovolnických víkendových projektů Tamjdem začíná už v září. A protože všichni chtějí dobrovolničit a nikdy není na škodu potkat nové lidi, blíže poznat některou z českých neziskových organizací, cestovat a trávit volný čas trochu jinak, může se stát, že kapacity jednotlivých víkendů budou brzo naplněny.
Seznamte se s připraveným programem víkendovek na září a říjen. I když sestavování plánu projektu vždy připomíná puzzle, ze kterého vám pes sežral, nebo v lepším případě zakopal, asi polovinu dílků, nevzdali jsme se a už teď si můžete začít vybírat, kam TAM.

První Tamjdem sezóny bude zaměřen na alternativní přírodní stavitelství (Stavíme s Baobaby). Možná vás ale zláká pohoda na zahradě komunitního domu Vila Vallila (Valíme do Vallily). Na druhou stranu, šance naučit se tancovat a nebo prostě tančit jak ďas, taky nepřichází každý víkend (Tancem ke změně). Vypadnout z města a vyčistit stáje v eko centru Renata se zdá jako dobrý nápad (Kde koně dávají dobrou noc a rostou slaměné domy). Tímto, posledním jmenovaným víkendem se v termínu 12.-14.10.2012 připojujeme ke kampani České rady dětí a mládeže s názvem 72 hodin.

Nemusíte dát v práci výpověď, abyste se mohli zúčastnit všeho. Vyberte si prostě takový projekt, který vám sedne podle vašeho času a zájmů, podle organizace i přátel, se kterými byste chtěli jet. Navíc, zatímco si budete vybírat, budeme v Tamjdemu plánovat víkendovky, doprovodné aktivity, večírky a bazary na listopad a začátek prosince.

Těšíme se na setkání s vámi!

Za Tamjdem zdraví Markéta Votavová

 

Chcete vědět víc? http://www.trochujinak.cz/tamjdem/terminy-aneb-kdy-tamjdem/

Podívejte se do databáze dobrovolnických příležitostí : http://databaze.dobrovolnik.cz/databaze-projektu/tamjdem/#PL


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist