sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Propršené Velké Dláždění

Napsal Duha klub Dlažka dne 27.května 2013

Této akci by se dalo přezdívat jako jedna z největších akcí Dlažky. A to samozřejmě je, téměř 300 účastníků se sešlo na víkend plný sportu a zábavy. Začalo se v pátek ve 12:00 turnajem dvojic v ringu. Pro mě začalo Dláždění ve vlaku, kde jsem zjistil, že jen tak si do první třídy sednout nemůžu.
Po ringu následovaly kopy na bránu, někomu to šlo lépe, někomu ne tak dobře, ale šlo především o srandu. Večer se to rozjelo, náš skvělý DJ hrál to nejlepší. Doplnila ho kapela Fleret, při které jsme se všichni uvolnili, ale hlavně se bavili. Hrálo se až do brzkých hodin a všichni si to užili, jak nejlépe šlo.

Sobota nás všechny přivítala deštivým počasím, které jen tak nechtělo odejít. Vadilo to snad něčemu? Nikoliv! Dláždění pokračovalo ve vší parádě dál. Nespočet sportů a disciplín bylo tak vynikajících, že jsme i my, pořadatelé, slyšeli chválu. To nás samozřejmě potěšilo. J Den uběhl tak rychle, jako účastníkům duatlon, a nastal večer, který všichni rozjeli na taneční soutěži.

Nikdo si ani neuvědomil, že už je tu neděle, rychle dohrát to, co se nestihlo, a čekat na výsledky. Myslím, že všichni byli z umístění svého týmu spokojení, a když se nezadařilo letos, příští rok se určitě zadaří. Takže příští rok opět zas, doufejme, že vysvitne i to slunce.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist