sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Adoptuj si svůj Zámeček

Napsal Vladislav Sobol dne 16.listopadu 2006

Dužina Psohlavci (nyní ve spolupráci s dužinou Zámeček) již deset let aktivně pomáhá dětem z dětských domovů. Jedním z našich projektů je časopis Zámeček, který s podporou Nadace Terezy Maxové vydáváme už sedm let pro všechny DD v ČR. Na stránkách www.zamecek.net se můžete dozvědět více nejen o časopise a celém projektu, ale i tom, jak může k vydávání časopisu přispět každý člověk, dužina, oddíl...

Chcete pomoci konkrétnímu dítěti z dětského domova?

Dužiny Zámeček a Psohlavci vydávají s podporou Nadace Terezy Maxové pro děti ze všech DD v České republice měsíčník Zámeček. Najdou v něm nejen zábavu, ale i praktické poučení např. o dětských právech, o drogách nebo o tom, co je čeká, až opustí brány dětského domova, a v neposlední řadě také díky možnosti prezentace vlastních výtvorů a názorů také možnost seberealizace.

Na stránkách


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist