sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Ďáblík

zaměření: víkendové akce, letní/zimní tábory


Jsme malá dužina pracující se stálou skupinou zhruba 30 dětí ve věku od šesti do 15 let, klademe důraz na rodinné prostředí v dužině. Každý měsíc během školního roku pořádáme o víkendu jednodenní nebo dvoudenní turistický výlet určený pro všechny členy oddílu. Výlety směřují zejména k poznávání širšího okolí Prahy, při prosincovém dvoudenním výletu se koná i tradiční oddílová vánoční besídka se zpěvem koled. O víkendech, kdy se nekoná výlet, se nejméně jednou měsíčně scházejí starší členové oddílu, tedy náčelníci táborových družin, instruktoři a vedoucí. Náplní schůzek je programová a praktická příprava na tábor, aby byl jeho průběh snazší. Setkání se konají zpravidla v pražských parcích, protože nemáme k dispozici klubovnu. Dvoutýdenní letní tábor v podhůří Novohradských hor je vyvrcholením každoroční činnosti. http://www.dablici.org/ https://www.facebook.com/dabliciInformace o dužině

Sídlo
Prodloužená 112/14
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle
Pošta
Jakub Stříhavka
Klírova 1912
148 00 Praha 4

Poslední aktualizace statistického hlášení: 26.03.2024

Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


výroční zprávy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist