sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Bambiriáda v Praze s Duhou Tangram

Napsala Jana ©oupalová dne 1.června 2010

Tereza Hartmanova, Duha Tangram: Tak jsme se opět po roce  sešli na naší Bambiriádě. Letos jsme byli tak trochu zvědaví, jak se vše vejde na Dejvické náměstí, protože minulé Bambiriády probíhaly na jiných místech. Myšlenky probíhaly hlavou, jaké to bude letos? Bude zas chodit tolik dětí? Budeme stíhat si s každým udělat jeho vlastní výrobek?
Ve čtvrtek dopoledne se ale naše obavy rozplynuly v hezký pocit plný radosti z toho, když jsme viděli dětské obličejíčky, jak si s úsměvem na tváři plné fantazie malují svoje vlastní škrabošky. Holčičky  spíše dávaly přednost navlékáváním korálků a nejen ony, leckdy se se zájmem přidaly i jejich maminky. Celý program doprovázely rozmanité dětské skupiny se svým vystoupením, které celé Bambiriádě dodaly příjemnou atmosféru. Také dobrovolníci z kanceláře Duhy byli prima.

Měli jsme možnost navštívit další stánky, kde se prezentovala ostatní nezisková sdružení pro děti a mládež. Navzájem jsme si vyměnili zkušenosti a informace.

A co to přineslo nám? ... Dobrý pocit a moc hezkou náladu. Byly to dny strávené v příjemném prostředí, mezi prima lidmi.

Tak ahoj  Bambiriádo a  za rok opět na shledanou!!!!!

Tereza Hartmanova, Duha Tangram


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist