sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Víkendovka Duhy Paprsek v Kamence

Napsala Jana ©oupalová dne 5.května 2011

Duha Paprsek: Víkend na přelomu dubna a května (29.4. - 1.5. 2011) jsme strávili na akci Duhy Paprsek. Útočiště nám poskytla pro nás nová základna ATOM v Kamence, což je malá obec mezi Vítkovem a Odrami. Základna je po rekonstrukci a nabízí dobré podmínky k trávení volného času, neboť její součástí je i poměrně velký pozemek s hřištěm.
Během víkendu jsme si zahráli nepřeberné množství her a soutěží, a to jak venku, tak také v klubovně. Ani tentokrát jsme nezapomněli na oblíbené tvůrčí dílny - přivezli jsme s sebou barvy na sklo, fólie a skleničky, které jsme vyzdobili zajímavými obrázky s dětskými motivy. Tyto výrobky si pak děti odvezly domů. I když se v neděli zkazilo počasí, užili jsme si pěkný víkend mezi přáteli.

Akce byla realizována v rámci projektu VFP Města Krnov na rok 2011, nápojové dary pro naši činnost na rok 2011 poskytla firma Kofola, a.s. Krnov.

 

Michal Brunclík, Duha Paprsek


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist