sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Tangram předávala vlastnoručně vyrobené dárky dětem ve škole pro nevidomé

Napsala Jana ©oupalová dne 19.prosince 2011

Marie Wolfová, Duha Tangram: Členové Duhy Tangram během několika minulých měsíců vytvářeli  textilní didaktické hračky pro děti z mateřské školy a pro žáky prvního stupně školy pro nevidomé v Praze 1. Zkušenosti se šitím na šicím stroji a s prací s  textilním materiálem  získali v létě během mezinárodního projektu Let´s be creativ together.
Proto  již nebyl vůbec žádný problém  v tomto novém projektu vytvořit velkou sadu  měkkých flísových hraček , kde byli   kočičky, pejskové, žabičky, myšky, rybičky, ježci, sluníčka a zajíčci.

Předávání hraček bylo velmi krásné, proběhlo 13. prosince v historických prostorách školy na Hradčanech. Každé dítko dostalo svoji novou hračku, kterou si samo pojmenuje a může ji také použít v postýlce jako polštářek. Dětem i nám   se celá akce velice líbila a již přemýšlíme o dalším pokračování spolupráce s touto školou. Udělat někomu radost vždy moc potěší.

Aktivita byla podpořena programem Mládež v akci, Iniciativa mládeže. Také rodina Findova nám poslala celou velkou krabici vatelínu pro vycpání hraček. Moc děkujeme.

Marie Wolfová, Duha Tangram


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist