sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Pražská Bambiriáda s duhovými klukem a holkou

Napsala Jana ©oupalová dne 7.června 2012

Markéta Votavová: Duhový kluk a duhová holka jako omalovánky pro nejmenší, indiánské čelenky pro odvážné, výroba prstýnků pro parádivé siláky, deskové hry a obří autoportrét pro všechny. Tohle všechno jste mohli shlédnout ve stánku Duhy na pražské Bambiriádě, která se letos konala na Vítězném náměstí ve dnech 24.- 27. května 2012.
Během Bambiriády jsme se ve stánku Duhy označeném obrovskou vlajkou, plakáty, fotkami a vším možným duhovým, setkávali se členy, dobrovolníky i přáteli různých pražských dužin a společně tvořili program pro děti a rodiče. Jako každý rok se zúčastnila Duha Tangram, Duha Děsír, zástupci kanceláře Duhy a nově se podílela i Duha Jasmín. Všichni jsme celé 4 dny měli plné ruce práce. Jak při samotné výrobě s dětmi, tak při povídání o Duze zvědavým dospělým. Pro příchozí to byla navíc skvělá příležitost poznat se s ostatními z jiných dužin. A že celé 4 dny nebyli jenom o práci, ale že to byla i zábava, by vám dosvědčili Přemek s Robertem z Duhy Tangram, kterým slušela trika „Jsem holka z Duhy“, Markéta s černou linkou okolo oka „alá holka z Duhy“, Martina a holky z Duhy Jasmínu s kytkami na triku a nálepkami Duhy na rukou, Radka a Zdeňka z Duhy Děsír, které hrály deskové hry. Na akci se nás však podílelo mnohem více a my vám děkujeme za účast a pomoc při organizaci.

Na Bambiriádě jsme letos byli pro děti a jejich rodiče i prarodiče a Bambiriáda tam byla i tak trochu pro nás. Těšíme se na další duhovou akci na setkání s vámi.

Markéta Votavová


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist