sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Střelka

zaměření: celoroční a klubová činnost, víkendové akce, letní/zimní tábory, práce s neorganizovanou mládeží, kulturní akce, akce pro veřejnost, rodiny s dětmi, výtvarná činnost, sportovní akce, vzdělávání, podpora dobrovolnictví


INFORMACE O PRAVIDELNÉ ČINNOSTI:
duhastrelka.cz/pod-pavlaci/
www.facebook.com/krouzkypodpavlaci
www.facebook.com/DuhaStrelka


Oddíl má dlouholetou tradici a navazuje na činnost oddílů Stopa, Čtyřlístek a na čtenářské kluby. V Duze jsme členy od roku 1992. V létě pořádáme letní dětský tábor na tábořišti RÁKOSÍ nedaleko města Telč (Skrýchov u Studené). V průběhu roku připravujeme společná setkání a aktivity, které jsou určeny pro organizované i neorganizované děti. Duha Střelka se díky svým aktivitám ve starých Modřanech stala partnerem Městské části Prahy 12 a Sokola Modřany. Zapojujeme se do organizace komunitních setkání napříč generacemi. Naše již tradiční akce Putování za vánoční hvězdou a Pohádkový les se těší velké návštěvnosti. Pravidelná setkávání našich členů probíhají v malé klubovně v sídle oddílu K Vltavě 20/14 v Modřanech. Setkání jsou zaměřena na tvoření se zaměřením na polytechniku a výtvarné techniky, přípravy společných nebo veřejných akcí, oddílová setkání, přespávačky a aktivity pro rodiny s dětmi a mládež.


Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

  

Informace o dužině

Sídlo
K Vltavě 20/14
Praha 12
Modřany
Pošta
Michaela Franková
K Vltavě 20/14
Praha 12
Modřany

Poslední aktualizace statistického hlášení: 22.04.2024

Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


výroční zprávy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist