Duha

sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Na této stránce můžete do databáze doplnit svoje Březové lístky, které v ní chybí. Zadané údaje se po ověření strážcem Duhové pyramidy zobrazí v Duhové i celostátní pyramidě. Pro dohlašování nepotřebujete přístup do členské sekce. Může ho využít každý současný, či bývalý člen Duhy nebo její sympatizant, který se chce objevit v Duhové pyramidě a chce v celostátní pyramidě figurovat pod hlavičkou Duhy, sdružení dětí a mládeže pro přírodu, volný čas a recesi.

Pokud již v Duhové/celostátní pyramidě jste a v ní uvedený stupeň BL není aktuální, můžete si zde dohlásit aktuální stupeň.

Pokud již v Duhové/celostátní pyramidě jste a v ní uvedený stupeň BL je aktuální, budeme rádi, pokud si zde dohlásíte informace o svých předchozích stupních BL. Chtěli bychom v pyramidě umožnit zobrazení historie nositelů BL tak, aby v ní bylo možné sledovat, kdy jste který stupeň BL získali, příp. za co/za jakou činnost, pokud tuto informaci uvedete.

Pokud ještě v Duhové/celostátní pyramidě nejste a byl vám BL udělen, tak se tu můžete do Duhové/celostátní pyramidy dohlásit.

Formulář dohlášení BL
index